34157 Skänk. 1900-Talet.

34157a_8dca62b8f24fef0_med.jpeg
  • 34157a_8dca62b8f24fef0_sm.jpeg
  • 34157b_8dca62b91d923d1_sm.jpeg
  • 34157c_8dca62b9472b496_sm.jpeg
  • 34157d_8dca62b969ff111_sm.jpeg
  • 34157e_8dca62b9858f0c3_sm.jpeg
  • 34157f_8dca62b99ef7f33_sm.jpeg
  • 34157g_8dca62b9b7efc3e_sm.jpeg
  • 34157h_8dca62b9d421a6d_sm.jpeg
  • 34157i_8dca62b9f19521a_sm.jpeg
  • 34157j_8dca62ba0fa49c4_sm.jpeg
  • 34157k_8dca62ba2cce0b0_sm.jpeg
  • 34157l_8dca62ba496d31d_sm.jpeg
  • 34157m_8dca62ba69f7545_sm.jpeg

Mäter ca: 118cm hög & 40x102cm.

Bruksslitage, repor, märken, skav.

2 Nycklar, en till lådor & en till dörrar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK