36203 Soffbord. Art Deco, 1930/40-talet. Brickmärkt med Larsson & Jönsson, Malmö.

36203a_8dcdb268e026973_med.jpeg
  • 36203a_8dcdb268e026973_sm.jpeg
  • 36203b_8dcdb268fd3311c_sm.jpeg
  • 36203c_8dcdb2692041d81_sm.jpeg
  • 36203d_8dcdb2694560402_sm.jpeg
  • 36203e_8dcdb2696534ea0_sm.jpeg
  • 36203f_8dcdb269886e6e5_sm.jpeg
  • 36203g_8dcdb269b2da566_sm.jpeg
  • 36203h_8dcdb269e181de9_sm.jpeg
  • 36203i_8dcdb269ffa5f98_sm.jpeg
  • 36203j_8dcdb26a1f42f60_sm.jpeg

Mäter ca: 62cm högt & 73cm i diam.

Åldersrelaterat slitage, märken, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK