Börjar: 22 sep 2024 19:05Avslutas: 29 sep 2024 17:00
29 SEPTEMBER 2024
36203
Soffbord. Art Deco, 1930/40-talet. Brickmärkt med Larsson & Jönsson, Malmö.
Slutpris290 SEK
36097
2 Pigtittare.
Slutpris100 SEK
36201
Antik pinnstol. 1700/1800-talet.
SlutprisInga bud
36193
Karmstol. 1700/1800-talet.
Slutpris750 SEK
36205
Pelarbord. 1800/1900-talet.
SlutprisInga bud
36186
Sybord. 1800-Talets mitt.
Slutpris450 SEK
36199
Piedestal. 1900-talet.
Slutpris260 SEK
36190
Stol. Gustaviansk stil, 1900-talet.
Slutpris200 SEK
36191
2 Sängbord. Rotting & glas.
Slutpris100 SEK
35788
ALFRED HOMAN. 6 Stolar, "Ensemble", Fritz Hansen, 1996.
Slutpris120 SEK