36386 STOL. Eric Buch för Orum, Danmark, teak & skinn, 1960-talet.

36386a_8dcdfe7e3b8ab25_med.jpeg
  • 36386a_8dcdfe7e3b8ab25_sm.jpeg
  • 36386b_8dcdfe7e634aeb5_sm.jpeg
  • 36386c_8dcdfe7e91cb5d3_sm.jpeg
  • 36386d_8dcdfe7eb5ff556_sm.jpeg
  • 36386e_8dcdfe7ed7c6db9_sm.jpeg
  • 36386f_8dcdfe7ef7bd58e_sm.jpeg
  • 36386g_8dcdfe7f16c12da_sm.jpeg
  • 36386h_8dcdfe7f316825d_sm.jpeg
  • 36386i_8dcdfe7f4e15063_sm.jpeg

Mäter ca: 82cm hög, 65cm bred & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, märken, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK