Börjar: 29 sep 2024 16:29Avslutas: 6 okt 2024 17:00
6 OKTOBER 2024
36416
Matbord "Bjuvsta" med 2 iläggsskivor & 4 stolar "Norrnäs", IKEA.
SlutprisInga bud
36386
STOL. Eric Buch för Orum, Danmark, teak & skinn, 1960-talet.
Slutpris350 SEK
36393
Kontorsstol. Samtida.
SlutprisInga bud
36349
Trädgårdsstol, plast & bemålad stål. 1900-talets mitt.
SlutprisInga bud
36413
Matsalsgrupp. Gustaviansk stil, "Chateau Blanc", Bord med 2 iläggsskivor, 6 stolar & 2 karmstolar. Made in Taiwan.
Slutpris80 SEK
36390
4 Klappstolar. 2+2.
Slutpris200 SEK
36384
STOL. Kai Kristensen, Danmark.
Slutpris320 SEK
36372
2 Sängbord. Samtida.
Slutpris80 SEK
36374
3 Pinnstolar. "Stocka", Stockaryd Småland.
Slutpris80 SEK
36369
Äldre kommod. Furu, 1900-talets första del.
Slutpris100 SEK
36376
Pinnstol. Nässjö.
SlutprisInga bud
36414
Vitrinskåp. Gustaviansk stil, "Chateau Blanc", Made in Taiwan.
Slutpris80 SEK