36620 TEAK. Delar av hylla/hyllor.

36620a_8dce6d1363864b3_med.jpeg
  • 36620a_8dce6d1363864b3_sm.jpeg
  • 36620b_8dce6d137553dd8_sm.jpeg
  • 36620c_8dce6d138f768c0_sm.jpeg
  • 36620d_8dce6d13b6ed8e7_sm.jpeg
  • 36620e_8dce6d13de696b3_sm.jpeg
  • 36620f_8dce6d1402e14c5_sm.jpeg
  • 36620g_8dce6d1424c69c9_sm.jpeg

Vi har försökt bygga ihop 1 eller 2 hyllor av det, men har inte lyckats, tror att det saknas delar.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK