Börjar: 8 okt 2024 08:32Avslutas: 15 okt 2024 17:00
15 OKTOBER 2024
36620
TEAK. Delar av hylla/hyllor.
Slutpris230 SEK
36626
Soffbord med klaffar.
SlutprisInga bud
36625
Barnstol. Troll.
SlutprisInga bud
36622
BERTIL FRIDHAGEN. Bokhylla, teak, ur Variett-serien, AB Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, lanserades 1962.
Slutpris450 SEK
36416
Matbord "Bjuvsta" med 2 iläggsskivor & 4 stolar "Norrnäs", IKEA.
SlutprisInga bud
36623
Skrivbord & stol. Ek, Jugend-stil, tidigt 1900-tal, renoveringsobjekt.
Slutpris230 SEK
36618
2 Stolar. Samtida.
SlutprisInga bud
36619
2 Pinnstolar. Luterna, Estland, 1900-talets början.
Slutpris100 SEK