36838 2 Gustavianska stolar. Proveniens Rektor Bjärup från Bjärupsgården, omklädda.

36838a_8dcec359c0ac151_med.jpeg
  • 36838a_8dcec359c0ac151_sm.jpeg
  • 36838b_8dcec359f6932b9_sm.jpeg
  • 36838c_8dcec35a12e619c_sm.jpeg
  • 36838d_8dcec35a29b1f13_sm.jpeg
  • 36838e_8dcec35a3bcfae0_sm.jpeg
  • 36838f_8dcec35a5ff0d8d_sm.jpeg
  • 36838g_8dcec35a84d507a_sm.jpeg
  • 36838h_8dcec35aa9aa766_sm.jpeg
  • 36838i_8dcec35ad13c419_sm.jpeg
  • 36838j_8dcec35af7f32c5_sm.jpeg
  • 36838k_8dcec35b1b2dfa1_sm.jpeg
  • 36838l_8dcec35b3f51d65_sm.jpeg
  • 36838m_8dcec35b617feb6_sm.jpeg
  • 36838n_8dcec35b86ce369_sm.jpeg
  • 36838o_8dcec35ba741fc3_sm.jpeg
  • 36838p_8dcec35bcefa6fd_sm.jpeg
  • 36838q_8dcec35bf4ba083_sm.jpeg
  • 36838r_8dcec35c1b5223c_sm.jpeg
  • 36838s_8dcec35c4446890_sm.jpeg
  • 36838t_8dcec35c6e555e2_sm.jpeg

Mäter ca: 95cm höga, 52cm breda & 44cm i sitthöjd.

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, skav, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK