Börjar: 14 okt 2024 12:54Avslutas: 22 okt 2024 17:00
22 OKTOBER 2024
36845
Skrivbordstol. Engelsk stil, skinn, 1900-talet.
Slutpris1 600 SEK
36854
Fåtölj. Art Deco, 1930/1940-talet.
Slutpris80 SEK
36844
Singer symaskinsunderrede med stenskiva.
Slutpris230 SEK
36858
2 Regissörstolar. Teak, Bruka Design.
Slutpris320 SEK
36848
2 Vitrinskåp. Samtida, med belysning.
Slutpris80 SEK
36806
Bryggeristol. Trä & metall, 1900-talet.
Slutpris260 SEK
36855
Rottingstol. 1900-talet.
Slutpris80 SEK
36807
Klappstol & Pelarbord.
SlutprisInga bud
36859
Serveringsvagn. Sylvan, England, 1900-talet.
Slutpris450 SEK
36805
Hopfällbar stol. Klappstol. Skinn.
Slutpris160 SEK
36856
Soffa. Välvd modell, möjligtvis Danmark. 1930-40 tal.
Slutpris160 SEK
36842
Trädgårdsbänk med bord i mitten. Konstrotting.
Slutpris260 SEK
36840
Äldre pelarbord.
Slutpris260 SEK
36861
Piedestal med marmor. 1900-talet.
Slutpris120 SEK
36838
2 Gustavianska stolar. Proveniens Rektor Bjärup från Bjärupsgården, omklädda.
Slutpris180 SEK
36860
Kökskubbe med låda. Sent 1900-tal.
Slutpris320 SEK