36858 2 Regissörstolar. Teak, Bruka Design.

36858a_8dcec3dff2629bc_med.jpeg
  • 36858a_8dcec3dff2629bc_sm.jpeg
  • 36858b_8dcec3e00c19474_sm.jpeg
  • 36858c_8dcec3e02633f8d_sm.jpeg
  • 36858d_8dcec3e038ce006_sm.jpeg

Mäter ca: 87cm höga, 53cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, fläckar, solblekta.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK