36860 Kökskubbe med låda. Sent 1900-tal.

36860a_8dcec3e75a0a6a7_med.jpeg
  • 36860a_8dcec3e75a0a6a7_sm.jpeg
  • 36860b_8dcec3e78b088cd_sm.jpeg
  • 36860c_8dcec3e7ab51ee8_sm.jpeg
  • 36860d_8dcec3e7c03540a_sm.jpeg
  • 36860e_8dcec3e7dc07bba_sm.jpeg
  • 36860f_8dcec3e8036fb8b_sm.jpeg

Mäter ca: 90cm hög & 50x53cm.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK