37532 Matgrupp. Äpplet, vitmålad ek.

37532a_8dd03dfb2301d32_med.jpeg
  • 37532a_8dd03dfb2301d32_sm.jpeg
  • 37532b_8dd03dfb4845355_sm.jpeg
  • 37532c_8dd03dfb76adae2_sm.jpeg
  • 37532d_8dd03dfba0ecc07_sm.jpeg
  • 37532e_8dd03dfbc645c04_sm.jpeg
  • 37532f_8dd03dfbf2eadfc_sm.jpeg
  • 37532g_8dd03dfc102a442_sm.jpeg
  • 37532h_8dd03dfc2a1f919_sm.jpeg
  • 37532i_8dd03dfc3b1a5a6_sm.jpeg
  • 37532j_8dd03dfc561abdf_sm.jpeg
  • 37532k_8dd03dfc6c932ae_sm.jpeg
  • 37532l_8dd03dfc89343a4_sm.jpeg
  • 37532m_8dd03dfca779c8d_sm.jpeg

Bord mäter ca: 78cm högt & 90x130cm, saknar inläggsskivor.

Stolar mäter ca: 98cm hög, 43cmbreda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK