Börjar: 13 nov 2024 16:13Avslutas: 21 nov 2024 18:00
21 NOVEMBER 2024
37536
Pelarbord / Sidobord. Metall, "Gunnern", IKEA
Startbud80 SEK
37541
Blomsterbord. Glas & smide, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud200 SEK
37532
Matgrupp. Äpplet, vitmålad ek.
Startbud80 SEK
37537
Bord, klaffbord. Bemålat.
Aktuellt bud140 SEK
37528
Caféset. Hopfällbart.
Aktuellt bud160 SEK
37531
Trädgårdsgrupp. Rotting, 4 delar.
Aktuellt bud120 SEK
37538
2 Solstolar. Retro, hopvikbara, 1900-talets hälft.
Aktuellt bud80 SEK
37527
Emma fåtölj.
Aktuellt bud100 SEK
37540
2 Blomsterbord/piedestaler. Samtida, metall & trä.
Aktuellt bud180 SEK
37533
Herrbetjänt med byxpress. Fratelli Reguitti, Italien, 1900talet.
Startbud80 SEK
37530
Hatthylla. GUNFRED. Gunnar Fredrikson AB
Startbud80 SEK