Börjar: 13 feb 2024 16:56Avslutas: 20 feb 2024 18:00
20 FEBRUARI 2024
30503
BING & GRÖNDAL. Figurin.
Slutpris200 SEK
30533
Engelskt porslin. Wedgwood, Royal Albert, Royal Crafton & Old Foley.
Slutpris160 SEK
30526
6 Smörgåsbrickor. "Folklore", Turi-design.
Slutpris160 SEK
30524
Diverse porslin & keramik. Bl.a Nittsjö, Guldkroken, Gabriel m.m.
Slutpris140 SEK
30505
Ungsform, "Carolas Änglar", Fyrklövern.
SlutprisInga bud
30497
PAUL HOFF, 11 Tallrikar, "Arter i fara", Gustavsberg. Nr, 1-5, 7-10, 14 & 17.
Slutpris600 SEK
30528
3 Djupa Tallrikar, "Goda Frukost-vanor har man glädje av hela livet", Rörstrand.
SlutprisInga bud
30490
2 Gnomes. Egbert.
Slutpris140 SEK
30500
EDITH BJURSTRÖM. 4 Figuriner, Rörstrand.
SlutprisInga bud
30506
8 Förrättstallrikar. "Pense, Ernestine Salerno, Italien.
Slutpris140 SEK
30508
Munk keramik Enköping. 7 Delar.
Slutpris80 SEK
30492
Diverse keramik. Bl.a Höganäs m.m.
SlutprisInga bud
30494
IRMA YOURSTONE. Tomtefamilj, Keramik.
Slutpris450 SEK
30513
Krus. 8L, Höganäs.
Slutpris140 SEK
30496
Hemvändarhundar. Beswick.
Slutpris200 SEK
30498
BING & GRÖNDAL. Vas, "Blå Måsen".
Slutpris100 SEK
30488
BERNDT FRIBERG. Miniatyrvas, Gustavsberg, Lagad & nagg.
Slutpris80 SEK
30510
2 Figuriner. Åsna Lladro & flicka Nao by Lladro.
Slutpris120 SEK