Börjar: 19 feb 2024 14:53Avslutas: 27 feb 2024 18:00
27 FEBRUARI 2024
30688
Festbelysning. PHOTON LASER, JBSYSTEMS Light.
Slutpris100 SEK
30670
Diverse vykort m.m.
Slutpris320 SEK
30671
Diverse. Mestadels moccaservis. "Blå Ros" Hackefors.
Slutpris100 SEK
30480
ANN-MARIE BJÄRHOLM. Akvarell, signerad.
SlutprisInga bud
30676
Byrå. Teak.
Slutpris100 SEK
30677
HJÖRDIS OLDFORS. Vas/Kruka, "Undine", Upsala Ekeby.
SlutprisInga bud
30471
Air Hockey Table. QUANTUM-XT.
Slutpris650 SEK
30681
REIJMYRE. 8 Delar.
Slutpris80 SEK
30651
Hatthylla.
SlutprisInga bud
30693
Diverse maskiner, BLACK & DECKER, Meec Tools & HITACHI.
Slutpris290 SEK
30680
Diverse glas. Bl.a Orrefors m.m.
Slutpris200 SEK
30698
Diverse möbelbeslag.
Slutpris80 SEK
30675
5 Dalahästar. John Gudmunds Sjurberg Rättvik &
G.A. Olsson Mora.
Slutpris200 SEK
30664
Barometer & klocka.
Slutpris80 SEK
30691
Diverse klockor. Bl.a Swatch, Seiko, Inex, Citizen, Lorus m.m.
Slutpris80 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
SlutprisInga bud