Börjar: 23 feb 2024 16:56Avslutas: 3 mar 2024 18:00
3 MARS 2024
30857
ROGER MALMSTRÖM. Litografi, signerad & numrerad 77/150.
SlutprisInga bud
30855
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "stilleben".
Slutpris180 SEK
30860
ERIK OLSSON SANDA. Litografi, signerad, daterad -83 & numrerad 59/100.
Slutpris230 SEK
30861
MARIANNE BOS MARENG. Olja på duk, signerad.
Slutpris320 SEK
30876
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 Oljor på duk, signerade.
Slutpris120 SEK
30859
AXEL ÖSTERBERG. Etsning, "Älgar", signerad.
Slutpris80 SEK
30875
KNOPTAVLA. Samtida.
Slutpris120 SEK
30853
WILLARD LINDH. Original träsnitt., signerad & daterad -48.
Slutpris80 SEK
30854
ERIK HEDMAN. Grafik, signerad & daterad 1930.
SlutprisInga bud
30874
HARRY CARLSSON. Litografi "Vy över Norrköping", signerad & numrerad 58/150.
SlutprisInga bud
30858
HARRY CARLSSON. Litografi, "Norrköpingsmotiv", signerad & numrerad 65/100.
SlutprisInga bud
30873
STIG CLAESSON. Litografi, signerad, daterad -76 & numrerad 285/380.
Slutpris290 SEK
30856
HÅKAN ERIKSSON. Komposition, signerad HE.
SlutprisInga bud
30852
BERNT JONASSON. Litografi, signerad, daterad -79 & numrerad 195/225.
SlutprisInga bud
30872
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
Slutpris500 SEK