Börjar: 26 feb 2024 15:18Avslutas: 5 mar 2024 18:00
5 MARS 2024
30935
ASBJÖRN WIEN. Olja på duk, signerad A. Wien.
SlutprisInga bud
30924
Väggur. Junghans.
Slutpris500 SEK
30931
ERIK JÖNSSON. Olja på duk, signerad E. Jönsson.
Slutpris80 SEK
30937
TORALF JERGILL. Olja på duk, signerad.
Slutpris350 SEK
30938
HILDEGARD FALK. Olja på duk, signerad.
Slutpris140 SEK
30929
EMIL RUNEFJORD. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
30927
Slutpris80 SEK
30933
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad A. Lundgren & daterad -48.
Slutpris80 SEK
30939
SlutprisInga bud