Börjar: 6 mar 2024 14:47Avslutas: 14 mar 2024 18:00
14 MARS 2024
31080
Micrometer.
Slutpris80 SEK
31081
6 Djupa tallrikar/ skålar. "Koi Fish", Kina, 1900 talet.
Slutpris400 SEK
30929
EMIL RUNEFJORD. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
31088
Bägare. Silver, 49gram.
Slutpris160 SEK
31076
Diverse prismor.
Slutpris230 SEK
31078
Bordslampa. Borens, 1900 talet.
Slutpris140 SEK
31085
Sängbord.
SlutprisInga bud
31100
Diverse Pyssel & pynt. Bl.a Mönstersaxar m.m.
Slutpris180 SEK
30940
ASBJÖRN WIEN. Olja på pannå, signerad A. Wien.
Slutpris80 SEK
31089
Diverse glas. Bl.a Flygfors m.m.
Slutpris80 SEK
31086
GÖRAN WÄRFF. 2 Ljuslyktor, "Sunflower", Kosta Boda.
Slutpris160 SEK
31092
Dalahäst Nils Olsson & Träskor.
Slutpris100 SEK
30928
SlutprisInga bud
31091
Slutpris80 SEK
31084
Pelarbord.
Slutpris140 SEK
30918
Glödlampor/ Reflektorlampor. 25w. Lumalux, Oanvända.
SlutprisInga bud
31087
KARL-ERIK TORSSELL. Lövfat, mässing.
Slutpris140 SEK
30939
ASBJÖRN WIEN. Olja på duk, signerad A. Wien.
SlutprisInga bud
31097
Spegel. Tredelad, teak, 1940 talet.
Slutpris750 SEK
30822
Diverse belyning.
SlutprisInga bud
31101
Massor av pynt & Pyssel.
Slutpris140 SEK
31090
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Kosta Boda m.m.
Slutpris100 SEK
30845
Babysitter. Elektriskt. Beemoo.
Slutpris230 SEK
31093
Keramik. Bl.a Laholm, Rosa Ljung.
Slutpris100 SEK
31079
P O STRÖM. Vas, Alsterfors, osignerad.
Slutpris180 SEK
30935
SlutprisInga bud
31082
2 Vaser. Bl.a Sölvehyttan.
Slutpris160 SEK
31095
Diverse, Bl.a Radio, tenn, orientalisk trämask m.m.
Slutpris120 SEK
31094
Bordslampa. Samtida.
Slutpris80 SEK
31096
Diverse köksgeråd. Bl.a brickor, mortel m.m.
SlutprisInga bud
31075
HACKEFORS, "Vinranka", 24 Kaffekoppar med fat, 24 assietter & 1 aockerskål.
Slutpris200 SEK
31102
Diverse vinylskivor, 2 Backar.
Slutpris320 SEK
31083
Bordsdekoration. Tupp, Gense, Silverpläterad, 1900 talet.
Slutpris140 SEK
31077
Diverse Keramik & Porslin. Bl.a Aluminia, Witt, Upsala Ekeby, Bavaria m.m.
Slutpris100 SEK