Börjar: 10 mar 2024 11:55Avslutas: 17 mar 2024 18:00
17 MARS 2024
31145
OLJETRYCK, eft J.J. Henner, "Fabiola", Italien.
SlutprisInga bud
31146
GUSTAV NYMAN. Olja på pannå, signerad & daterar -79.
SlutprisInga bud
31142
JOHNNY FRIEDLANDER. Etsning, signerad & numrerad 38/95.
SlutprisInga bud
31147
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad & daterad 1947.
SlutprisInga bud
31155
2 Kopior av papyrus.
SlutprisInga bud
31143
GUSTAV RUDBERG. Litografi, signerad & numrerad 274/360.
SlutprisInga bud
31144
K.O. GÖSTA SUNDSTRÖM. Teckning, signerad & daterad 1982.
SlutprisInga bud
31156
Diverse tavlor. Bl.a oljor m.m.
Slutpris100 SEK