Börjar: 10 mar 2024 11:55Avslutas: 17 mar 2024 18:00
17 MARS 2024
30920
Glödlampor 25 & 40W. Blå lampor. Mestadels 25W. oanvända.
SlutprisInga bud
31118
Guldpendyl.
Slutpris140 SEK
31143
GUSTAV RUDBERG. Litografi, signerad & numrerad 274/360.
SlutprisInga bud
31111
2 Pinnstolar. Nässjö stolfabrik.
Slutpris140 SEK
31117
Trälåda. Typ vedlår.
SlutprisInga bud
30778
Diverse figuriner m.m. Bl.a Goebel, Söholm, Babushka m.m.
Slutpris160 SEK
31144
K.O. GÖSTA SUNDSTRÖM. Teckning, signerad & daterad 1982.
SlutprisInga bud
31109
Spegel.
SlutprisInga bud
31156
Diverse tavlor. Bl.a oljor m.m.
Slutpris100 SEK