Börjar: 19 mar 2024 11:39Avslutas: 26 mar 2024 18:00
26 MARS 2024
30472
BERNT JONASSON. Litografi, signerad, daterad -79 & numrerad 67/200.
Slutpris100 SEK
30480
ANN-MARIE BJÄRHOLM. Akvarell, signerad.
SlutprisInga bud
30476
NILS JOHANSON. Litografi, signerad, daterad -89 & numrerad 36/50.
SlutprisInga bud
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
SlutprisInga bud
30474
BERTIL BERG. Litografi, signerad & numrerad 127/215.
Slutpris200 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
SlutprisInga bud