Börjar: 19 mar 2024 11:39Avslutas: 26 mar 2024 18:00
26 MARS 2024
31333
2 Ljusstakar, Ystad tenn, Art deco.
Slutpris160 SEK
31335
10 Djupa tallrikar, "Randa Banda", Höganäs Keramik.
Slutpris200 SEK
31338
PAUL KEDELV. "Våffelvas", Reijmyre.
Slutpris120 SEK
31357
Diverse porslin & keramik. Bl.a Bo Fajans, Gefle, Arabia m.m.
SlutprisInga bud
31314
2 Ljuslyktor & doktorväska.
Slutpris100 SEK
29466
Äldre sidobord/spelbord.
SlutprisInga bud
31354
Förstärkare Arena & 2 högtalare.
Slutpris80 SEK
28429
SlutprisInga bud
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
SlutprisInga bud
31359
Diverse glasplåtar / fotografiska plåtar. Mestadels porträtt.
Slutpris100 SEK
31313
Symaskin. Husqvarna.
Slutpris550 SEK
31350
Back med flaskor.
Slutpris100 SEK
31349
Diverse köksgeråd. Bl.a Skeppshult, Sigvard Bernadotte m.m.
Slutpris100 SEK
31344
Fotogenlampa. Kosmos Brenner.
Slutpris200 SEK
31317
Hänglås. Millers Klass 3, oanvänt.
Slutpris140 SEK
29835
Analog kamera. Olympus OM-l med extra objektiv.
Slutpris180 SEK
31363
Diverse sytillbehör.
Slutpris100 SEK
30474
BERTIL BERG. Litografi, signerad & numrerad 127/215.
Slutpris200 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
SlutprisInga bud
31343
Diverse delar till LIMA modelljärnväg.
SlutprisInga bud