31459 TURI-Design. "Folklove", 3 delar.

31459a_8dc4caa69603079_med.jpeg
  • 31459a_8dc4caa69603079_sm.jpeg
  • 31459b_8dc4caa6b2e9532_sm.jpeg
  • 31459c_8dc4caa6c5e4686_sm.jpeg
  • 31459d_8dc4caa6e233c5b_sm.jpeg
  • 31459e_8dc4caa6fc88a07_sm.jpeg
  • 31459f_8dc4caa7160e2b9_sm.jpeg
  • 31459g_8dc4caa730e6813_sm.jpeg
  • 31459h_8dc4caa74ca19e1_sm.jpeg
  • 31459i_8dc4caa76456cfd_sm.jpeg
  • 31459j_8dc4caa77d8c2c2_sm.jpeg
  • 31459k_8dc4caa797b1f8d_sm.jpeg
  • 31459l_8dc4caa7b230673_sm.jpeg
  • 31459m_8dc4caa7cacb665_sm.jpeg
  • 31459n_8dc4caa7e30daaa_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 16cm.

Bruksslitage, missfärgningar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK