Börjar: 25 mar 2024 16:46Avslutas: 2 apr 2024 17:00
2 APRIL 2024
31464
Figurin. "Smed", Gräfenthal.
Slutpris180 SEK
31486
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rosenthal, Waechtersbach, Gabriel m.m.
Slutpris80 SEK
31253
HJÖRDIS OLDFORS. Kanna. Upsala Ekeby.
Slutpris80 SEK
31460
Diverse Figuriner. Bl.a NAO by Lladro, Candy Design m.m.
Slutpris140 SEK
31466
LARS DREJARE, Laholm, 6 delar.
Slutpris80 SEK
31476
BERTIL VALLIEN. 12 Djupa tallrikar, "Rainbow", Rörstrand.
Slutpris230 SEK
31490
Royal Copenhagen och Bing & Gröndal. 6 Delar.
Slutpris230 SEK
31481
2 Krukor. Varav en är Rörstrand.
Slutpris120 SEK
31463
2 Figuriner. Gräfenthal.
Slutpris200 SEK
31455
Rörstrand. "A LA CARTE", 6 Flata & 8 djupa tallrikar.
Slutpris80 SEK
31485
Äggfat. Villeroy & Boch.
Slutpris120 SEK
31484
FATTO A MANO. Burk med lock, porslin, Italy.
Slutpris120 SEK
31287
BENGT LINDQVIST. Keramik skål, Ödsmål, 1900-talets mitt.
SlutprisInga bud
31288
Fat, Imani, Japan.
SlutprisInga bud
31459
TURI-Design. "Folklove", 3 delar.
Slutpris80 SEK
31456
2 Ytterfoder. "Prins Eugens Waldemarsudde", Gustavsberg.
Slutpris260 SEK