Börjar: 26 mar 2024 16:13Avslutas: 4 apr 2024 17:00
4 APRIL 2024
31536
KURT ULLBERGER. Litografi, signerad, daterad -69 & numrerad 97/360.
Slutpris120 SEK
31538
GUNNAR BERGLUND. Olja på duk, stilleben, signerad.
Slutpris100 SEK
31531
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
Slutpris80 SEK
31535
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
SlutprisInga bud