31645 Soffbord. "Butlers Tray".

31645a_8dc55438ff4db9f_med.jpeg
  • 31645a_8dc55438ff4db9f_sm.jpeg
  • 31645b_8dc554391d46dca_sm.jpeg
  • 31645c_8dc55439335ed3c_sm.jpeg
  • 31645d_8dc554395137a88_sm.jpeg
  • 31645e_8dc5543977978c5_sm.jpeg
  • 31645f_8dc554399a21c1b_sm.jpeg
  • 31645g_8dc55439bea5b32_sm.jpeg
  • 31645h_8dc55439e651708_sm.jpeg
  • 31645i_8dc5543a0d6abe2_sm.jpeg
  • 31645j_8dc5543a38ffd10_sm.jpeg
  • 31645k_8dc5543a54e7102_sm.jpeg

Mäter ca: 51cm högt & 90x145cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK