31635
Soffa. "Bloomington Amanda", sammet.
Slutpris1 000 SEK
31639
Äldre kökshylla med krokar & 3 lådor. 1800 talet.
Slutpris800 SEK
31665
Hallmöbler. Spegel & byrå.
SlutprisInga bud
31636
Skänk. "Carpati", Ek, 1900-talets senare del.
Slutpris230 SEK
31520
Bord med intarsia & glasskiva. Art Deco.
Slutpris260 SEK
29466
Äldre sidobord/spelbord.
Slutpris140 SEK
31645
Soffbord. "Butlers Tray".
Slutpris80 SEK
31662
Fåtölj. "Stressless", Norge.
Slutpris320 SEK
31638
Äldre tallrikshylla. Dubbelsidig.
Slutpris120 SEK
31634
Hörnskåp. Ek, 1900 talet.
Slutpris100 SEK
31641
6 Stolar. Rotting & trä, 1900-talet.
Slutpris800 SEK
31664
2 Hopfällbara pallar & bord.
Slutpris120 SEK
31521
Karmstol. Rokokostil.
Slutpris80 SEK