Börjar: 8 apr 2024 15:52Avslutas: 16 apr 2024 17:00
16 APRIL 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
31703
Slutpris80 SEK
31690
SVEN PALMQVIST. Skål "Selena". Orrefors. Signerad.
Slutpris160 SEK
31718
ROLF SINNEMARK, Vas, "Daisy", Kosta Boda, 1950-talet.
Slutpris80 SEK
31719
GUNNAR ANDER, Vas, Elme glasbruk.
SlutprisInga bud
31711
5 Champagneglas. Möjligtvis Trelleborgs glasbruk.
Slutpris100 SEK
31685
Stor pokalglas. Okänt glasbruk.
SlutprisInga bud