31684
DALAHÄST. 1900-talets första del.
Slutpris100 SEK
31692
BO BERGMAN. Kniv i balja björk, läder, Egen atelje, signerad. Klinga från Brusletto.
Slutpris400 SEK
31721
ERIK LUNDEN. Katt, trä, svensk slöjd, Lagad.
SlutprisInga bud
31686
DALAHÄST, Nils Olsson, Nusnäs.
SlutprisInga bud
31693
BO BERGMAN. Kniv i balja, Bonad Masurbjörk, Ben, läder & snöre, Signerad.
Slutpris320 SEK
31699
Flasköppnare. "Ducky". Paris, metall, 1900-talet.
Slutpris350 SEK
31702
Ljusstake. Bo Svensk smide, 1960-tal.
SlutprisInga bud