Börjar: 15 apr 2024 15:24Avslutas: 23 apr 2024 17:00
23 APRIL 2024
31937
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290.
SlutprisInga bud
31934
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
SlutprisInga bud
31935
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Reproduktion, "Leve bonden", signerad.
Slutpris290 SEK
31936
LARS HOLM. Litografi, "Knölsvanar", signerad & daterad -83.
SlutprisInga bud
31938
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
SlutprisInga bud
31933
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad & daterad -77.
SlutprisInga bud