Börjar: 17 apr 2024 09:24Avslutas: 25 apr 2024 17:00
25 APRIL 2024
31975
ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16
SlutprisInga bud
31030
ASBJÖRN WIEN. Olja på duk, signerad A. Wien.
Slutpris20 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
SlutprisInga bud
31974
ACKE ÅSLUND. Etsning, signerad & daterad 1918.
SlutprisInga bud
31535
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
SlutprisInga bud
31979
LOUIS ZELIG. Olja på pannå, signerad & daterad -57.
Slutpris100 SEK
30476
NILS JOHANSON. Litografi, signerad, daterad -89 & numrerad 36/50.
SlutprisInga bud
31976
JOHANSON-THOR. Etsning, signerad & daterad 1915.
Slutpris140 SEK
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
SlutprisInga bud
30480
ANN-MARIE BJÄRHOLM. Akvarell, signerad.
Slutpris20 SEK
31978
MARGIT WENER MÜLLER. Litografi, "Torekov", signerad & numrerad 653/2000.
SlutprisInga bud
31981
DAGMAR GLEMME. Litografi, signerad.
Slutpris350 SEK
31977
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
SlutprisInga bud
31980
ROY FRIBERG. Litografi, signerad & daterad n-91.
Slutpris100 SEK