Börjar: 19 apr 2024 17:13Avslutas: 28 apr 2024 17:00
28 APRIL 2024
32024
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
32039
Hushållsassistent, Electrolux.
Slutpris900 SEK
31743
Glas med julmotiv. Bl.a Hovmantorp.
Slutpris80 SEK
31728
Rosenthal. "Sanssouci", 6 Moccakoppar med fat.
Slutpris200 SEK
32023
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
31998
2 Handdukar Ulrica Hydman-Vallien, Kosta. Linne Wäfveri & 1 bordstablett Lotta Kuhlhorn.
Slutpris100 SEK
32025
Atlas, Diercke. Atlas, der fruhlingsblumen. Illustrationer ur, Gösta Berlings saga, m.m
SlutprisInga bud
32053
ARNOLD ERES. Olja på duk, "Mot havet", signerad & daterad 1972.
Slutpris260 SEK
31993
Ytterbelysning. 1970-talet ,metall & glas.
SlutprisInga bud
32001
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
32044
Diverse lampskärmar.
Slutpris80 SEK
32037
Diverse porslin. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg m.m.
Slutpris80 SEK
32005
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
32054
BO VEISLAND. Färglitografi, komposition, signerad, daterad 1990 & numrerad 181/350.
SlutprisInga bud
32034
Diverse glas. Bl.a Bodum, Orrefors, Nybro m.m.
Slutpris80 SEK
32045
Bäddmadrass. Ull.
SlutprisInga bud
32016
Diverse garn.
Slutpris80 SEK
32040
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
32055
JONNY OPPENHEIMER. Tryck.
Slutpris160 SEK
32073
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad & numrerad.
SlutprisInga bud
32032
Diverse bijouterier.
Slutpris260 SEK
32046
Äldre trappstege. Allmoge.
Slutpris160 SEK
31997
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
32066
Diverse väskor.
Slutpris80 SEK
31995
CARL ANTON. 13 Keramiktavlor, Rörstrand.
Slutpris140 SEK
32038
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Gullaskruf m.m.
Slutpris80 SEK
32021
Diverse böcker.
Slutpris80 SEK
32003
Diverse garn.
Slutpris80 SEK
32052
Moithey, Maurille-Antoine, karta, kopparstuken & handkolorerad, Asia Veteribus nota.
Slutpris450 SEK
32018
Diverse böcker, några handlar om Halland m.m.
Slutpris80 SEK
32063
Bokhylla. Ek & Teak, 1950-60 talet.
Slutpris290 SEK