Börjar: 28 apr 2024 11:13Avslutas: 5 maj 2024 17:00
6 MAJ 2024
32166
ED KÜLLEN. Olja på pannå, signerad & daterad -09
Slutpris120 SEK
31938
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
SlutprisInga bud
31977
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
SlutprisInga bud
31535
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
SlutprisInga bud
32158
Skolplansch. 4. Meal-time, Mary Epps, 1951.
SlutprisInga bud
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
Slutpris100 SEK
31933
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad & daterad -77.
Slutpris20 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
Slutpris40 SEK
31937
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290.
Slutpris80 SEK
31934
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
Slutpris20 SEK
31978
MARGIT WENER MÜLLER. Litografi, "Torekov", signerad & numrerad 653/2000.
Slutpris20 SEK
32167
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad H. Meeuwis & daterad 1959.
SlutprisInga bud
31936
LARS HOLM. Litografi, "Knölsvanar", signerad & daterad -83.
Slutpris80 SEK
30476
NILS JOHANSON. Litografi, signerad, daterad -89 & numrerad 36/50.
Slutpris20 SEK