Börjar: 30 apr 2024 09:18Avslutas: 7 maj 2024 17:00
7 MAJ 2024
31974
ACKE ÅSLUND. Etsning, signerad & daterad 1918.
SlutprisInga bud
31975
ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16
SlutprisInga bud
32073
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad & numrerad.
SlutprisInga bud
31882
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "stilleben", signerar L. Glueck.
Slutpris80 SEK