Börjar: 3 maj 2024 14:07Avslutas: 12 maj 2024 17:00
12 MAJ 2024
32231
Parti tavlor. Bl.a Olja, tryck, broderi m.m.
Slutpris120 SEK
32227
OLOF ANDERSSON. Olja på pannå, signerad.
Slutpris80 SEK
32230
THOMAS FRISK. Färglitografi, "Utsikt mot Fyllinge", signerad, daterad -80 & numrerad 102/210.
SlutprisInga bud
32226
HARALD GROVENS. Tusch, signerad.
SlutprisInga bud
32229
OLLE AGNELL. Etsning, "Liten Madonna", signerad & numrerad 71/130.
SlutprisInga bud
32228
INGVAR HANSSON. Torrmålsgravyr, "Västra Stranden" signerad & numrerad 3/30.
SlutprisInga bud