Börjar: 3 maj 2024 14:07Avslutas: 12 maj 2024 17:00
12 MAJ 2024
32236
Byrå. Samtida.
Slutpris120 SEK
32226
HARALD GROVENS. Tusch, signerad.
SlutprisInga bud
32245
Diverse köksgeråd. Bl.a Knivar Anders Petter m.m.
SlutprisInga bud
32243
Diverse äggkoppar.
Slutpris100 SEK
32242
Slutpris80 SEK
32273
Vitrinskåp. Furu, 1900-talet.
Slutpris320 SEK
32240
Väska Charles Jourdan & liten metallhylla.
Slutpris80 SEK
32229
OLLE AGNELL. Etsning, "Liten Madonna", signerad & numrerad 71/130.
SlutprisInga bud
32258
Pelatbord, Målat.
Slutpris80 SEK
32086
Bouleset, Rattlås & resestrykjärn Hugin.
Slutpris120 SEK
32232
TV. LG, 42 Tum,
Slutpris80 SEK
32263
Äldre spegel med fasad kant. Ek.
SlutprisInga bud
32257
Diverse. Bl.a Reklam för Stenströms & Cheese.
Slutpris100 SEK
32261
Diverse vinylskivor.
Slutpris320 SEK
32228
INGVAR HANSSON. Torrmålsgravyr, "Västra Stranden" signerad & numrerad 3/30.
SlutprisInga bud