32617 ROSA LJUNG. 5 Delar.

32617a_8dc758754bc0b56_med.jpeg
  • 32617a_8dc758754bc0b56_sm.jpeg
  • 32617b_8dc758756aa8ccb_sm.jpeg
  • 32617c_8dc758758970cb5_sm.jpeg
  • 32617d_8dc75875a6c9df1_sm.jpeg
  • 32617e_8dc75875c26c5f9_sm.jpeg
  • 32617f_8dc75875dd9819d_sm.jpeg
  • 32617g_8dc75875fc76386_sm.jpeg
  • 32617h_8dc75876163e047_sm.jpeg
  • 32617i_8dc7587630a0df7_sm.jpeg
  • 32617j_8dc758764c0d76b_sm.jpeg
  • 32617k_8dc7587666b8413_sm.jpeg
  • 32617l_8dc758767d90a5f_sm.jpeg
  • 32617m_8dc7587696e600e_sm.jpeg
  • 32617n_8dc75876afe156b_sm.jpeg
  • 32617o_8dc75876ca83cfc_sm.jpeg
  • 32617p_8dc75876e47a9fe_sm.jpeg
  • 32617q_8dc75876fdfa47a_sm.jpeg
  • 32617r_8dc7587716c23a1_sm.jpeg
  • 32617s_8dc758772dbe480_sm.jpeg
  • 32617t_8dc758774213a79_sm.jpeg
  • 32617u_8dc758775abc1de_sm.jpeg
  • 32617v_8dc758776f257f8_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 27,5cm.

Krackeleringar & något nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK