Börjar: 17 maj 2024 12:45Avslutas: 26 maj 2024 17:00
26 MAJ 2024
32629
Diverse porslin. Bl.a Bing & Gröndal, Rheinpfalz Hartporzellan m.m.
SlutprisInga bud
32661
Akustisk gitarr. PULDIIV.
Slutpris80 SEK
32606
ALAN LOGAN. Figurin, Stengods, signerad & numrerad 176/200.
Slutpris80 SEK
32620
Diverse Barbie dockor. Mattel.
Slutpris120 SEK
32648
Diverse vinylskivor.
Slutpris350 SEK
32642
Kista. Kurbitsmotiv, 1950, allmoge.
Slutpris80 SEK
32618
2 Pallbockar. 2 Ton.
Slutpris180 SEK
32665
Pall med förvaring. Mamma Mia.
Slutpris160 SEK
32603
13 Samlar tallrikar. Bing & Gröndal. Jultallrikar 1969-1980 & Olympiade Munchen 1972.
Slutpris80 SEK
32623
Diverse bygg & el. Mestadels oanvänt.
Slutpris120 SEK
32637
Herrur. Certina, New Art.
Slutpris290 SEK
32626
Utehögtalare & Belysning.
SlutprisInga bud
32639
Barnvagn. Emmaljunga, 1960-70 talet.
SlutprisInga bud
32305
THOMAS HELLSTRÖM. Väggtavla, keramik & trä, "Domherrar", Nittsjö.
Slutpris80 SEK
32632
Diverse samlardockor.
Slutpris80 SEK
32619
Diverse. Bl.a Mässing, koppar m.m.
SlutprisInga bud
32627
Diverse. Keramik & glas. Bl.a Nittsjö, Höganäs, JIE m.m.
Slutpris160 SEK
32645
Mindre bord. Jugend, Ek.
Slutpris80 SEK
32605
Diverse tallrikar. Bl.a Meissen, Rörstrand, Bavaria, Royal Copenhagen, Orrefors m.m.
SlutprisInga bud
32630
Siemens Surpresso S75.
Slutpris140 SEK
32633
Diverse. Bl.a Majblommor, Förbandslåda, Kockums, Plåtburkar m.m.
Slutpris80 SEK
32641
Vitrinskåp. Carpati.
Slutpris80 SEK
32309
Vinställ & Ljusstake. Björn Smide.
SlutprisInga bud
32625
Diverse. Bl.a Barometrar m.m.
SlutprisInga bud
32682
Diverse leksaker.
Slutpris120 SEK
32669
Pelarbord.
Slutpris100 SEK
32615
3 Ljusstakar, CASCADE.
SlutprisInga bud
32681
Diverse. Bl.a Trappstege, klappstol, metallbord m.m.
Slutpris80 SEK
32636
2 Fickur / rover & 1 skydd/ask. Revue & Sesar.
Slutpris160 SEK
32672
Vevgrammofon "Hits Masters Voice" & Diverse stenkakor.
Slutpris320 SEK
32643
Äldre skrivbord. Ek.
Slutpris80 SEK
32668
Piedestal. Metall, Samtida.
Slutpris230 SEK
32677
Diverse porslin. Bl.a Rosa Ljung m.m.
SlutprisInga bud
32403
OLLE ALBERIUS. Vas & tändare, Rörstrand.
SlutprisInga bud
32663
Låda. Zenith Vera Margarin. Allmoge.
Slutpris80 SEK
32634
Diverse keramik.
SlutprisInga bud
32675
Diverse äldre hyvlar.
Slutpris80 SEK