Börjar: 22 maj 2024 13:54Avslutas: 30 maj 2024 17:00
30 MAJ 2024
32751
MATS JONASSON / SVEN GJUTARE. Väggljusstake, gjutgärn, Målerås, signerad.
Slutpris200 SEK
32767
Förstärkare. RENN Stereofonic 225, IKEA.
SlutprisInga bud
32552
Pelarbord.
SlutprisInga bud
32749
Diverse. Bl.a Rostfri hink m.m.
Slutpris100 SEK
32762
Bordslampa, Mässing & prismor, 1900-talet.
Slutpris100 SEK
32518
Taklampa, Glödlampa.
SlutprisInga bud
32753
Slutpris140 SEK
32747
Karaff. Strömbergshyttan. Möjligtvis Erik Höglund.
Slutpris80 SEK
32766
Diverse allmoge & 2 samtida lyktor.
Slutpris120 SEK
32760
SlutprisInga bud
29843
3 MiNi BRANDS, Mini Mart mataffär, Mini Toy Store, Mini Disney store.
SlutprisInga bud
32752
Servisdelar. "Blåklint", Mariehult.
Slutpris80 SEK
32758
Diverse äldre telefoner. Bl.a Kobra.
Slutpris260 SEK
32553
Pelarbord.
SlutprisInga bud
32513
2 Barngrindar. BABY DAN.
SlutprisInga bud
32757
Lampetter. Ett par, Scandia Gold, förgyllda med 24 karat.
Slutpris180 SEK
32765
Stereo Recorder 86, ITT Schaub-Lorenz.
SlutprisInga bud
32551
Rund spegel. Glas & Trä Hovmantorp.
SlutprisInga bud
32764
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, Laholm, Wedgwood, Bing & Gröndal m.m.
Slutpris120 SEK
32522
3 Utomhus-Högtalare. IMG Stage Line, PAB-68/WS.
SlutprisInga bud
32511
Hylla, Plast.
Slutpris100 SEK
32533
Diverse Halloween.
SlutprisInga bud
32750
Diverse. Bl.a Mortel, Tändare Braun, Flöjt Yamaha, Hygrometer m.m.
Slutpris100 SEK
32759
Kassettspelare. Philips 2500.
SlutprisInga bud
32514
Barnvagn. EmmaLjunga. Sittvagn.
SlutprisInga bud
32763
Matberedare Philips.
SlutprisInga bud
32382
SVEN BOLIN. Väggfat med relief, Höganäs Keramik.
SlutprisInga bud
32748
Diverse förvaring m.m.
Slutpris80 SEK
32761
Radio, AGA, typ 3133.
SlutprisInga bud
32756
TORBJÖRN CESTAD. Ljusplåt, mässing, 2-ljuspunkter, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
32745
AGNETA WALL. Vas, Egen verkstad, Trosa. Glaserat stengods, Signerad.
Slutpris120 SEK
32515
Soffbord. Samtida.
SlutprisInga bud
32754
2 Dalatuppar. G.A. Olsson, Nusnäs Mora.
Slutpris140 SEK
32755
Modellbil. Volvo 740 Turbo, Plast, Finland, Metallic Blue Green, orginallåda.
Slutpris290 SEK