Börjar: 31 maj 2024 18:51Avslutas: 9 jun 2024 17:00
9 JUNI 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
32941
Diverse brännarrör till fotogenlampor.
Slutpris100 SEK
32921
HANNA DREUTLER, Glasäpple, Studio Åhus, signerad & daterad 1987.
Slutpris180 SEK
32916
BERTIL VALLIEN, Vas, Kosta Boda, osignerad.
Slutpris320 SEK
32915
TIMO SARPANEVA, "Kalinka", 8 Starkvins/Likörglas, iittala.
Slutpris320 SEK
32932
MILAN VOBRUBA, Vas, Gusum, signerad.
Slutpris450 SEK
32936
TIMO SARPANEVA, "Kalinka", 6 öl/vinglas, Iittala.
Slutpris500 SEK
32943
Slutpris140 SEK