33034 FÅTÖLJ. Björk, 1930/40-talet.

33034a_8dc8552c7e4c82b_med.jpeg
  • 33034a_8dc8552c7e4c82b_sm.jpeg
  • 33034b_8dc8552c8452a17_sm.jpeg
  • 33034c_8dc8552c8829b8a_sm.jpeg
  • 33034d_8dc8552c93307b3_sm.jpeg
  • 33034e_8dc8552cae520ac_sm.jpeg
  • 33034f_8dc8552ccdc3e7f_sm.jpeg
  • 33034g_8dc8552cec74b16_sm.jpeg
  • 33034h_8dc8552d0c1ddd8_sm.jpeg

Mäter ca: 75cm hög, 60cm bred & 38cm i diam.

Bruksslitage, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK