33009
STOLAR, 4 st, "Tobias chair", Carl Öjerstam, IKEA.
Slutpris80 SEK
33015
SOFFA. Gustaviansk stil.
Slutpris900 SEK
33031
SERVERINGVAGN. Trä, Original Buntspetcht.
Slutpris160 SEK
32855
Hängbord för balkong/ränke/staket. KWA.
Slutpris120 SEK
33058
Spegel med fasettslipad kant & hylla. Nyrenässans, 1800/1900-talet.
Slutpris230 SEK
33033
BYRÅ. 3-Lådig, Ek, Barockstill, 1940-talet.
Slutpris290 SEK
33034
FÅTÖLJ. Björk, 1930/40-talet.
Slutpris100 SEK
33014
SOFFA, Danmark. Enligt uppgift, Erik Jörgensens soffa.
Slutpris80 SEK
33013
BYRÅ, 5-lådig, ek, 1900-tal.
Slutpris600 SEK
33059
Pelarbord. Nyrokoko, 1800/1900-talet.
Slutpris80 SEK
33020
KARMSTOL. Rokokostil. 18/1900-tal.
Slutpris180 SEK
33032
STOLAR. 3 st, lyrmodell, 1900-tal.
Slutpris80 SEK
33010
STOLAR, 2-stycken, akryl/stål, "Diamante", Dal Segno Furnishing, Italien.
Slutpris120 SEK
32892
FERDINAND LUNDQVIST. Skrivbord, 1900-talets mitt.
Slutpris200 SEK
32898
3 Mindre bord. Bl.a Teak.
Slutpris80 SEK
33035
ROLF HESLAND. LP/Tidskriftställ, "Scala", Bruksbo, Norge.
Slutpris1 300 SEK
33011
STOLAR, 4-stycken, akryl/stål, "Diamante", Dal Segno Furnishing, Italien.
Slutpris450 SEK
33007
Pall.
Slutpris100 SEK