32892 FERDINAND LUNDQVIST. Skrivbord, 1900-talets mitt.

33048a_med.jpeg
  • 33048a_sm.jpeg
  • 33048b_sm.jpeg
  • 33048c_sm.jpeg
  • 33048d_sm.jpeg
  • 33048e_sm.jpeg
  • 33048f_sm.jpeg
  • 33048g_sm.jpeg
  • 33048h_sm.jpeg
  • 33048i_sm.jpeg
  • 33048j_sm.jpeg
  • 33048k_sm.jpeg
  • 33048l_sm.jpeg
  • 33048m_sm.jpeg
  • 33048n_sm.jpeg
  • 33048o_sm.jpeg
  • 33048p_sm.jpeg
  • 33048q_sm.jpeg
  • 33048r_sm.jpeg

Fanerat i Mahogny, svängd form.

Mäter ca: 74cm högt & 70x155cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, skav, mindre fanerskada på ett hyllplan.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK