33035 ROLF HESLAND. LP/Tidskriftställ, "Scala", Bruksbo, Norge.

33035a_8dc85544e72cfd2_med.jpeg
  • 33035a_8dc85544e72cfd2_sm.jpeg
  • 33035b_8dc85544f836171_sm.jpeg
  • 33035c_8dc8554509e8363_sm.jpeg
  • 33035d_8dc855451800d7c_sm.jpeg
  • 33035e_8dc8554523b1461_sm.jpeg
  • 33035f_8dc855453437099_sm.jpeg
  • 33035g_8dc855454a1dd01_sm.jpeg

Mäter ca: 44cm hög & 35x40cm.

Bruksslitage, smärre repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK