33015 SOFFA. Gustaviansk stil.

33015a_8dc852bf4be5156_med.jpeg
  • 33015a_8dc852bf4be5156_sm.jpeg
  • 33015b_8dc852bf52e3ac8_sm.jpeg
  • 33015c_8dc852bf59a2cdc_sm.jpeg
  • 33015d_8dc852bf609b056_sm.jpeg
  • 33015e_8dc852bf674045c_sm.jpeg
  • 33015f_8dc852bf6d27600_sm.jpeg
  • 33015g_8dc852bf72a0f6b_sm.jpeg
  • 33015h_8dc852bf7824e49_sm.jpeg
  • 33015i_8dc852bf7ea5f18_sm.jpeg
  • 33015j_8dc852bf84a9f76_sm.jpeg
  • 33015k_8dc86f047d6814b_sm.jpeg
  • 33015l_8dc86f04aa9df8d_sm.jpeg
  • 33015m_8dc86f04ea20404_sm.jpeg
  • 33015n_8dc86f051b66e6c_sm.jpeg
  • 33015o_8dc86f0541a3f56_sm.jpeg

Soffa med dekor i guld samt ljus, grönrandig klädsel.

Mäter ca: 97cm & 70x185cm.

Bruksslitage, fläckar, skador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK