33058 Spegel med fasettslipad kant & hylla. Nyrenässans, 1800/1900-talet.

33058a_8dc86f11312fe5f_med.jpeg
  • 33058a_8dc86f11312fe5f_sm.jpeg
  • 33058b_8dc86f1163bc7c8_sm.jpeg
  • 33058c_8dc86f118abcb04_sm.jpeg
  • 33058d_8dc86f11aab7ff6_sm.jpeg
  • 33058e_8dc86f11ce47db7_sm.jpeg
  • 33058f_8dc86f11ef49021_sm.jpeg
  • 33058g_8dc86f120d83a02_sm.jpeg

Spegel mäter ca: 62x145cm.

Hylla mäter ca: 30cm hög & 22x65cm.

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK