Börjar: 10 jun 2024 19:01Avslutas: 18 jun 2024 17:00
18 JUNI 2024
- GLAS & KRISTALLRensa filter
33077
Diverse brännarrör till fotogenlampor.
Slutpris80 SEK
33087
Diverse brännarerör till fotogenlampor m.m.
Slutpris100 SEK
32921
HANNA DREUTLER, Glasäpple, Studio Åhus, signerad & daterad 1987.
Slutpris230 SEK
33083
Diverse lampkupor.
SlutprisInga bud
32915
TIMO SARPANEVA, "Kalinka", 8 Starkvins/Likörglas, iittala.
Slutpris290 SEK