Börjar: 10 jun 2024 19:01Avslutas: 18 jun 2024 17:00
18 JUNI 2024
33090
MICHAEL QVARSEBO. Olja på pannå, signerad & daterad 1968.
Slutpris550 SEK
33096
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Talgoxe med unge", signerad.
Slutpris160 SEK
33097
EBBE HÖGLUND. Olja på duk, "Clown", signerad, Ej inramad.
Slutpris140 SEK
32952
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad MB & daterad -76.
SlutprisInga bud
33094
HARRY OLSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
33092
HARALD WIBERG. Litografi, signerad & daterad 1948.
SlutprisInga bud
33093
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Efter Peder Severin Krøyer, olja på duk, signerad & daterad 1988.
Slutpris200 SEK
33098
GUNNAR STÅLBRAND. Olja på pannå, "Clowner", signerad, Ej inramad.
Slutpris290 SEK
33095
MARIA NOWAK. Olja på duk, "stilleben", signerad.
Slutpris80 SEK
33091
MICHAEL QVARSEBO. Olja på duk, signerad & daterad -67.
Slutpris350 SEK