Börjar: 12 jun 2024 19:16Avslutas: 20 jun 2024 17:00
20 JUNI 2024
33155
MARCEL GENAY. Färglitografi, signerad & numrerad 230/280.
SlutprisInga bud
33154
HARALD WIBERG. Tuschteckning. "Man som plöjer", signerad.
SlutprisInga bud
33162
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gouache, "Folksamling", signerad.
SlutprisInga bud
33166
KARL GUSTAF PEHRSON. Olja på pannå. Signerad KGP.
Slutpris100 SEK
33156
MICHAEL BECKERS. Offsettryck. Rheingold, handsignerad.
SlutprisInga bud
33157
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, "Stadsbild", signerad
SlutprisInga bud
33170
ERNST HÄLLGREN. Etsning, "Vid stranden", signerad.
SlutprisInga bud
33167
JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Stilleben", signerad & daterad 1964.
SlutprisInga bud
33168
JANNE BERGSTRÖM. Akvarell, Reproduktion, signerad.
SlutprisInga bud
33165
DAN LINDSTRAND. Olja på duk, "Rosor", signerad.
Slutpris180 SEK
33159
OLJETRYCK. Deutsche Kriegsflotte, tidigt 1900-tal.
Slutpris140 SEK
33160
MAX WALTER SVANBERG. Färglitografi, Imaginistisk komposition, osignerad.
SlutprisInga bud
33163
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, "Komposition",
signerad B.Wijnden & daterad -61.
SlutprisInga bud
33158
ANDERS FOGELIN. Färglitografi, "Komposition med figurer", signerad, daterad 1973 & numrerad 38/75.
Slutpris80 SEK
33164
ROLF BÖRJESSON. Akvarell, "Hästhagabergen, Varberg",
signerad.
SlutprisInga bud
33169
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, "röd skär södra näs", signerad.
SlutprisInga bud