33186
SPELBORD. Mahogny, rokokostil, 1800-talet.
Slutpris260 SEK
33178
STOL. Engelsk stil.
Slutpris80 SEK
33177
STOL, rokokostil, 1900-talets första hälft.
Slutpris290 SEK
33182
STOLAR samt TABURETT, 1800-tal.
Slutpris500 SEK
33183
NATTDUKSBORD, 2 st, furu.
Slutpris290 SEK
33181
FÅTÖLJER. Emma-stil, ett par, 1900-talets första hälft.
Slutpris100 SEK
33184
KARMSTOL. Allmoge, 1800-tal.
Slutpris80 SEK
33203
SKÅP. Mahogny, nyrokoko, 1800/1900-talet.
Slutpris600 SEK
33205
KARMSTOL, Barockstil, 1900-talet.
Slutpris260 SEK
33175
MATSALSGRUPP, 5-delar, furu, C.E Ekström, Alb Johansson, 1900-talets andra hälft.
Slutpris80 SEK
33190
CAMPINGBORD, hopfällbart.
Slutpris140 SEK
33176
SEKRETÄR. Mahogny, 1800-talet.
Slutpris80 SEK
33204
PELARBORD, med intarsia, 1900-talets andra hälft.
SlutprisInga bud
33210
STOLAR, 5 st, samtida.
Slutpris160 SEK
33209
KARMSTOL, 1900-talets första hälft.
Slutpris80 SEK
33185
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talet.
Slutpris80 SEK